Obchodní podmínky pro digitální obsah

Tato licence se vztahuje k celému digitálnímu obsahu, který můžete u nás můžete pořídit.

Tato licence dává Vám, nakupujícímu, nepřetržitou, nevýhradní, nepřenosnou, celosvětovou licenci k používání, filtru, přednastavení, akci, efektu, překryvu, šablony nebo digitálních souborů, které jste si zakoupili.

Tato licence je jen pro jednu kopii (jedno místo, nebo jedno použití ve stejný čas) filtru, přednastavení, akci, efektu, překryvu, šablony nebo digitálního souboru až na 2 Vaše počítače.

Můžete používat naše digitální produkty, abyste vytvořili neomezené množství různých konečných produktů. Konečnými produkty jsou myšleny editované fotky, filmy, návrhy nebo jiné vizuální prvky.

Můžete prodat konečné produkty vytvořené za použití našich filtrů, přednastavení, akcí, efektů, překryvů, šablon nebo jiných digitálních souborů jakémukoliv množství lidí. Jak je vysvětleno dále, konečné produkty nesmí obsahovat, filtr, přednastavení, akci, efekt, překryv, šablonu nebo digitální složku. To znamená, že můžete prodávat klientovi editovanou fotografii v Light Photo X, atd., ale nesmíte prodat produkt, který bude obsahovat soubory s filtry, akcemi, .xmp soubory, šablony, atd..

Nemůžete znovu distribuovat naše filtry, přednastavení, akce, efekty, překryvy, šablony nebo digitální soubory. Například, když zakoupíte digitální produkt z inReach nemůžete soubory sdílet s kamarádem. Všichni musejí mít zakoupenou svou vlastní licenci.

Nemůžete začlenit nebo distribuovat filtry, přednastavení, akce, efekty, překryvy, šablony nebo digitální soubory s koncovým produktem. Ale můžete odkázat uživatele koncového produktu na stránky, kde můžou získat licenci k digitálnímu produktu.

To znamená, že soubory, které prodáváte nebo sdílíte, nemůžou zahrnovat jednotlivé akce, ale můžete uživatele odkázat na stránky inReach, kde je mohou sehnat.

Reklamace a odstoupení od smlouvy je možné do 14 dnů po zaplacení za digitální obsah. Odstoupení od smlouvy není možné za předpokladu, že již došlo ke stažení digitálního obsahu a tedy nabití licence.

Tento web používá ke správnému fungování soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Zavřít Více informací
Belgie ()
Bulharsko ()
Česká republika ()
Čína ()
Estonsko ()
Finsko ()
Francie ()
Chorvatsko ()
Indie ()
Irsko ()
Itálie ()
Japonsko (¥)
Kanada (C$)
Litva ()
Lotyšsko ()
Maďarsko (Ft)
Mexiko ()
Německo ()
Nizozemsko ()
Polsko ()
Portugalsko ()
Rakousko ()
Rumunsko ()
Rusko ()
Řecko ()
Slovensko ()
Španělsko ()
Švédsko ()
Švýcarsko (Fr.)
Turecko ()
Ukrajina ()
USA ($)
Uzbekistán ()